W sobotę 24 września 2022 roku w Centrum Aktywności Seniora w Stalowej Woli i w I Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej w Stalowej Woli odbył się VIII Przegląd Amatorskiej Twórczości Artystycznej Seniorów PATAS 2022, zorganizowany przez stalowowolski CAS.

Udział w konkursie wzięło blisko 450 uczestników z całej Polski, w tym 2 uczestniczki Dziennego Domu Senior+ w Stalowej Woli.
Placówkę reprezentował duet: Pani Maria Bajek i Pani Irena Wdowiak z utworami wokalnymi "Mały biały domek" i "W zielonym gaju". Nasze uczestniczki pomimo bardzo licznej konkurencji zostały podczas przeglądu zauważone i docenione przez komisję konkursową, która przyznała im podczas koncertu finałowego Brązowy Dyplom.

Otrzymana nagroda to duże wyróżnienie dla uczestników naszego Domu oraz ich zaangażowania, aktywności i talentu. Dziękujemy naszemu duetowi za odwagę, piękny występ, a pozostałym uczestnikom za reprezentowanie Dziennego Domu Senior+ w Stalowej Woli na VIII Przeglądzie Amatorskiej Twórczości Artystycznej Seniorów.

Podziękowania składamy również Pani Magdalenie Rusak za przygotowanie uczestniczek i nadzór merytoryczny.

Jeszcze raz gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów oraz wielu lat w zdrowiu i aktywności.