W dniu 27 września 2022 roku uczestnicy Dziennego Domu Senior+ w Stalowej Woli wraz z opiekunami wzięli udział w wyjeździe integracyjnym do Gospodarstwa Agroturystycznego "Madejówka" w miejscowości Obojna. Wyjazd połączony był z ogniskiem, zwiedzaniem stadniny koni i zwierzyńca oraz przejażdżką bryczką.
Partnerem organizacji wyjazdu integracyjnego było Miasto Stalowa Wola.

W trakcie pobytu w "Madejówce" seniorzy mogli oglądać i karmić liczne zwierzęta, które hodowane są w gospodarstwie m.in. osły, kozy, gołębie, kury, króliki itp.
Zwiedzili stadninę koni, wybieg i stajnie. Odbyli przejażdżki bryczką zaprzęgniętą w konie oraz mogli pokosztować dań kuchni lokalnej.
Podczas wyjazdu integracyjnego pogoda nam dopisała, więc wspólnie spędzony czas przyniósł wiele radości, wspomnień z lat młodości i zachwytu nad pięknem przyrody i najbliższej okolicy. Gościnność i miłe przyjęcie naszych seniorów przez gospodarzy "Madejówki" na długo zostanie w pamięci.

Podziękowania za pomoc w organizacji wyjazdu w dniu 27 września 2022 roku Dzienny Dom Senior+ składa Panu Lucjuszowi Nadbereżnemu – Prezydentowi Miasta Stalowa Wola oraz Miejskiemu Zakładowi Komunalnemu Sp. z o.o. w Stalowej Woli.

Wyjazd integracyjny został zrealizowany i dofinansowany w ramach przedsięwzięcia promującego Miasto Stalowa Wola.