W dniu 10 stycznia 2023 roku Dzienny Dom Senior+ w Stalowej Woli odwiedził wyjątkowy Gość - Pani Karolina Paleń – Radna Rady Miejskiej w Stalowej Woli, w której jest m. in. Przewodniczącą Komisji Rodziny, Opieki Społecznej i Zdrowia. Pani Karolina od niedawna jest także Dyrektorem Domu dla Dzieci i Młodzieży im. Św. Jana Pawła II w Stalowej Woli.
Odwiedziny były okazją do wspólnej rozmowy, zapoznania się z funkcjonowaniem placówki oraz przedstawienia osób do niej uczęszczających i problemów z którymi spotykają się w codziennym życiu. Nasi seniorzy mogli bezpośrednio zadać pytania przedstawicielowi Rady Miejskiej, zgłosić swoje wnioski i uwagi na temat funkcjonowania osób starszych w mieście. W trakcie wizyty uczestnicy Dziennego Domu Senior+ mogli także porozmawiać z Dyrektorem Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Stalowej Woli - Panem Piotrem Pierścionkiem.

Spotkanie było wielkim wyróżnieniem dla naszych uczestników. Bardzo dziękujemy za odwiedziny, obecność w naszej placówce oraz otwarte serce na potrzeby starszej społeczności Stalowej Woli.
Ponadto Pani Radnej – Karolinie Paleń oraz Przewodniczącemu Rady Miejskiej w Stalowej Woli - Panu Stanisławowi Sobieraj składamy serdeczne podziękowania za prezent przekazany na rzecz naszej placówki podczas wizyty.