Stowarzyszenie Centrum Aktywności Społecznej SPECTRUM z siedzibą w Stalowej Woli zaprasza mieszkańców Gminy Stalowa Wola na szkolenia w dniach 23 i 24 października 2018 roku (wtorek i środa), w godzinach od 15:00 do 18:00.
Szkolenia odbędą się w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Stalowej Woli przy ul. Dmowskiego 1 (nowa część budynku – pomieszczenie 24 A).

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniach jest wypełnienie i dostarczenie do Klubu Wolontariusza przy MOPS w Stalowej Woli (ul. Dmowskiego 1, pokój 28 A – nowa część budynku) formularza zgłoszeniowego dostępnego poniżej lub przesłanie go na adres poczty elektronicznej Klubu Wolontariusza tj. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
W szkoleniach mogą uczestniczyć osoby niepełnoletnie za zgodą rodzica lub opiekuna prawnego, który wypełnia formularz zgłoszeniowy dot. osoby niepełnoletniej.

ZAPROSZENIE NA SZKOLENIE pt. "DLACZEGO WARTO ZOSTAĆ WOLONTARIUSZEM?"
Do pobrania:

ZAPROSZENIE NA SZKOLENIE pt. "MOTYWACJA DO PRACY WOLONTARYSTYCZNEJ"
Do pobrania:

Więcej informacji o szkoleniach pod numerem telefonu 15 842 50 97 wew. 28 w każdy:

  • poniedziałek w godzinach od 12: 00 do 18:00;
  • środę w godzinach od 10:00 do 12:00;
  • czwartek w godzinach od 10:00 do 12:00.

Szkolenie "Motywacja do pracy wolontarystycznej" realizowane jest w ramach projektu "Poprawa dostępności do usług społecznych poprzez rozbudowę i przebudowę budynku MOPS w Stalowej Woli" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa VI Spójność przestrzenna i społeczna, Działanie 6.2 Infrastruktura ochrony zdrowia i pomocy społecznej, Poddziałanie 6.2.2 Infrastruktura pomocy społecznej.