wol18Stowarzyszenie Centrum Aktywności Społecznej "SPECTRUM" w Stalowej Woli wraz z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Stalowej Woli serdecznie zapraszają do udziału w konkursie "WOLONTARIUSZ ROKU 2018". Celem konkursu jest wyróżnienie tych najbardziej aktywnych wolontariuszy i działaczy społecznych z terenu naszego miasta. Wolontariusze są obecni niemalże we wszystkich sferach życia społecznego, nie oczekując w zamian szczególnych podziękowań.

Ogłoszony przez nas konkurs jest okazją do zauważenia trudu oraz znaczenia pracy jaką wolontariusze świadczą w różnych środowiskach.
W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o wytypowanie i zgłoszenie osób, które Państwa zdaniem zasługują na tytuł "WOLONTARIUSZA ROKU 2018". Spośród nadesłanych przez Państwa zgłoszeń Komisja Konkursowa wyłoni laureatów, którzy zostaną nagrodzeni podczas uroczystej Gali Wolontariatu w dniu 5 grudnia 2018 roku w Spółdzielczym Domu Kultury w Stalowej Woli. Gala będzie również okazją do złożenia podziękowań oraz wyrazów uznania dla wolontariuszy i społeczników ze Stalowej Woli.

Zgłoszenia wraz z opisem działalności nominowanej osoby prosimy przesyłać listownie, osobiście lub pocztą elektroniczną na adres:
Stowarzyszenie Centrum Aktywności Społecznej "SPECTRUM" w Stalowej Woli
ul. Dmowskiego 1 (pokój nr 21A lub 23A)
37- 450 Stalowa Wola
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 23 listopada 2018 roku (piątek)
Do pobrania:

Zadanie "Promocja i organizacja wolontariatu - Wolontariat jest cool" jest współfinansowane ze środków Gminy Stalowa Wola.