Stowarzyszenie Centrum Aktywności Społecznej SPECTRUM wraz z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Stalowej Woli zapraszają dzieci w wieku 5 i 6 lat uczęszczających do lokalnych przedszkoli oraz uczniów szkół podstawowych ze Stalowej Woli do udziału w konkursie plastycznym "Pomaganie jest cool!".

konkurs

Celem konkursu jest przybliżenie dzieciom i młodzieży idei wolontariatu, kształtowanie wrażliwości na potrzeby innych, a także ukazanie, że każdy z nas ma wiele do zaoferowania swojemu otoczeniu.
Zachęcamy dzieci i młodzież do wykonania prac plastycznych dowolną techniką artystyczną. Dzieci przedszkolne na formacie A4 zaś uczniowie szkół podstawowych na formacie A3. Do każdej pracy należy dołączyć formularz zgłoszeniowy stanowiący załącznik nr 1 do regulaminu konkursu z podpisaną klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych. Prace bez załączonych formularzy nie będą kwalifikowały się do udziału w konkursie.

Prace można składać osobiście lub wysłać pocztą (przedszkola do dnia 31 października 2019 r., szkoły podstawowe do dnia 8 listopada 2019 r.) na adres:

Stowarzyszenie Centrum Aktywności Społecznej "SPECTRUM"
ul. Dmowskiego 1, 37-450 Stalowa Wola (budynek Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Stalowej Woli,
pokój nr 21A lub 23A, do godz. 15:30)
.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas Gali Wolontariatu, która odbędzie się w dniu 5 grudnia 2019 r. Na laureatów konkursów czekają atrakcyjne nagrody, a dla wszystkich uczestników podziękowania. Ponadto wszystkie nagrodzone i wyróżnione w konkursie prace wezmą udział w wystawie w Spółdzielczym Domu Kultury w Stalowej Woli.

Zapraszamy do udziału w konkursie i czekamy na prace plastyczne.

Osoby do kontaktu w sprawie konkursu:
Małgorzata Gotfryd, Agnieszka Chruściel
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 15 642 63 84, 694 164 300

Konkurs plastyczny "Pomaganie jest cool!" został zorganizowany w ramach zadania "Promocja i organizacja wolontariatu - Wolontariat jest cool" dofinansowanego ze środków Gminy Stalowa Wola.

Do pobrania: