Stowarzyszenie Centrum Aktywności Społecznej SPECTRUM w Stalowej Woli zaprasza dzieci 5-6 letnie uczęszczające do stalowowolskich przedszkoli i oddziałów przedszkolnych oraz wszystkich uczniów szkół podstawowych do udziału w konkursie plastycznym "Pomaganie jest cool!". Celem konkursu jest przybliżenie dzieciom i młodzieży idei wolontariatu, kształtowanie wrażliwości na potrzeby innych, a także pobudzenie aktywności społecznej wśród młodych mieszkańców miasta Stalowej Woli.

pjcool22

Zachęcamy dzieci do wykonania prac plastycznych dowolną techniką artystyczną o tematyce związanej z pomaganiem innym.

Obowiązują następujące formaty prac:

  • Dzieci 5-6 lat z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych – format A4
  • Dzieci z klas I-VIII szkół podstawowych – format A3

Do każdej pracy należy dołączyć określony formularz zgłoszeniowy stanowiący załącznik do regulaminu konkursu z podpisaną klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych. Prace bez załączonych formularzy nie będą kwalifikowały się do udziału w konkursie. Ponadto każda z prac musi być opisana przez jej autora według wzoru poniżej:

  • Imię, nazwisko uczestnika konkursu
  • Wiek
  • Nazwa placówki/szkoły, adres, klasa

Prace można składać osobiście lub wysłać pocztą w terminie od 10 października 2022 r. do dnia 4 listopada 2022 r. (tj. piątek) na adres:

Stowarzyszenie Centrum Aktywności Społecznej "SPECTRUM"
ul. Dmowskiego 1, 37-450 Stalowa Wola (budynek Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Stalowej Woli, punkt informacyjny) z dopiskiem Konkurs plastyczny "Pomaganie jest cool!"

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi podczas uroczystego spotkania, na które zaproszeni zostaną laureaci konkursu i osoby wyróżnione wraz z nauczycielami/opiekunami.
Na laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody i podziękowania.

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Osoba do kontaktu w sprawie konkursu:
Beata Jucha
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 535 865 845

Do pobrania: