Pokój nr 5 - Pracownicy socjalni

ELIZA MARKOWSKA
PONIATOWSKIEGO: 2, 4, 6, 8, 10, 12
CZARNIECKIEGO - 5, 7, 9, 11, 13, 14, 22
ŻWIRKI I WIGURY: 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18

ELŻBIETA ŻYBURA
PONIATOWSKIEGO: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31
WAŁOWA - CAŁA
OS. NA SKARPIE: DOMKI - PODGóRNA, BOCZNA, NAPIERSKIEGO
POPIEŁUSZKI: 1, 3, 5, 6, 7, 11, 12, 12A, 13, 15, 17, 17A, 25, 27, 29, 31, 37, 39

Pokój nr 6 - Pracownicy socjalni

OLGA ŻYCZYŃSKA
ROZWADÓW: BRONIEWSKIEGO, KOCHANOWSKIEGO, BEŁŻYŃSKIEGO, POPRZECZNA, KOPERNIKA, 3-GO MAJA, ZIELONA, SZEWSKA, WITOSA, MATEJKI, POLNA, MIESZKA I, ZACISZE, ks. ŚCIEGIENNEGO, ORKANA, GRANICZNA, ŻURAWIA, GRUNWALDZKA, DOLINA, REJA, HUBALA, RYNEK, KONOPNICKIEJ, SANDOMIERSKA (BLOKI 3,5), BRANDWICKA, TARGOWA, STRAŻACKA, DĄBROWSKIEGO, KOŚCIUSZKI, BATOREGO, JAGIELLOŃSKA, SOBIESKIEGO,
GÓRKA: WIŚNIOWA, PIASKOWA, CZWARTAKOW, HARCERSKA, KLONOWA, OKRĘŻNA, CICHA, KOŁŁĄTAJA, SZYMANOWSKIEGO, PADEREWSKIEGO, OGIŃSKIEGO, NIEMCEWICZA, MONIUSZKI, WIENIAWSKIEGO, CHOPINA
CHARZEWICE: OWOCOWA, JAŚMINOWA, OGRODOWA, STAROWIEJSKA, ROLNA, TOPOLOWA, RZECZNA, SOCHY, SIEDLISKA, WSPóLNA, MOSTOWA, RóŻANA, WODNA, RETMAŃSKA, POGODNA, PARKOWA, SANDOMIERSKA- domki, ZIOŁOWA, PRZEDWIOŚNIE, LIPOWA, ŚWIERKOWA, MODRZEWIOWA, KARNATY, POSANIE, BRZOZOWA k/Świerkowej
WOJSKA POLSKIEGO: 1, 2, 3, 4, 6

CECYLIA MĄCZKA
OBR. POKOJU: 1, 2, 3
OBR. WESTERPLATTE: 3, 5, 7, 16
OKULICKIEGO: 56A, 56B, 40 - 54
WOJSKA POLSKIEGO: 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44
PONIATOWSKIEGO: 59, 61, 63, 65, 67, 69
11-GO LISTOPADA: 1, 3, + DOMKI
AL.JANA PAWŁA II: 56, 58, 60, 62, 67, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 86a, 140 + DOMKI od sklepu "Carrefour" do "świateł"
DMOWSKIEGO: 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19
OFIAR KATYNIA: 14, 16, 18, 19, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 35, + domki
PIASKI: SKŁADOWA, KUSOCIŃSKIEGO, TOROWA, KONWALIOWA, KROKUSOWA, MORELOWA, ORZECHOWA, KASZTANOWA, CHMIELNA, GŁOGOWA, POZIOMKOWA, STOKROTKI, 1000-LECIA, KRASICKIEGO, KORCZAKA, MONTE CASINO, SARNY, DĄBROWSKIEJ, FRANCISZKAŃSKA, SIKORSKIEGO, PIASTOWSKA, DĘBOWA, SOCHY, KARPACKA, TRAUGUTTA, GŁOWACKIEGO, PLATER, FREDRY, JODŁOWA, BRATKOWA, KLASZTORNA, ROZWADOWSKA, DOMKI OD "ŚWIATEŁ" DO ROZWADOWSKIEJ (min. Al. Jana Pawła II 29,31,33,35,37,39,41,45,47,49)

MAŁGORZATA ZIOBROWSKA
PONIATOWSKIEGO: 32, 34, 35, 35A, 35B, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 57A, 57B, 68, 68A, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 94
AL.JANA PAWŁA II: 16, 20, 22, 24, 26, 26A, 26B, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 52

Pokój nr 7 - Pracownicy socjalni

JOANNA KASPROWICZ
PCK - CAŁA
METALOWCóW - CAŁA
ŻEROMSKIEGO - CAŁA
ORZESZKOWEJ - CAŁA
OFIAR KATYNIA: 20, 21, 22, 24, 26
DMOWSKIEGO: 2, 3, 4, 6, 8A
CIEMNY KĄT
OKULICKIEGO: 1A, 1B, 1C

TERESA LABA
PODLEŚNA: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 12, 15, 17, 19
POPIEŁUSZKI: 28, 30, 36, 38, 40, 40A, 40 B, 41
SIEDLANOWSKIEGO - CAŁA
DMOWSKIEGO: 10, 12, 14, 16, 18
NIEZŁOMNYCH - CAŁA
KILIŃSKIEGO - CAŁA
SIENKIEWICZA - CAŁA
KEN 23-27, 31-39, 43-45
OKULICKIEGO: 22, 26, 28, 30, 103

ŁUKASZ KAMIŃSKI
1-GO SIERPNIA: 1, 3, 5, 7, 7A, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 22
BEMA, OKRZEI, PRZEMYSŁOWA, PIWNA, KOMUNALNA, HANDLOWA
SŁOWACKIEGO, ASNYKA, TUWIMA, STAFFA, GAŁCZYŃSKIEGO, PRUSA

Pokój nr 8 - Pracownicy socjalni

AGNIESZKA MIKOŚ
STASZICA: 3A
ENERGETYKóW - CAŁA
OS. OGRODY, OS. HETMANÓW
OSIEDLE HUTNIK:
Chodkiewicza, Dąbka, Jagodowa, Koniecpolskiego, Koper, Kossaka, Łąkowa, Parkingowa, Pieńkowskiego, Tarnowskiego, Wańkowicza, Wiśniowieckiego, Wrzosowa, Wyczółkowskiego, Wyspiańskiego, Zamoyskiego, Żółkiewskiego

ANNA PTAK
STASZICA: 2A, 2B, 2C, 3, 3B, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 15A, 15B, 16, 16A, 17, 18, 18A
PARTYZANTóW - CAŁA
MICKIEWICZA - CAŁA
WYSZYŃSKIEGO: 15, 16, 17, 18, 19, 19A, 21, 23, 23A, WYSZYŃSKIEGO - DOMKI
AL. JANA PAWŁA II: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
DOMKI: KRZYWA, TROJANOWSKIEGO, OSSOWSKIEGO, ANDERSA, SKŁODOWSKIEJ-CURIE, WĘDKARSKA, PRZESTRZENNA, CHUDZYŃSKIEGO
OSIEDLE ENERGETYKóW: ulice: Akacjowa, Chyły, Kwiatowa, Lasowiaków, Makowa, Malinowa, Miła, Słoneczna, Sosnowa, Spacerowa, Spokojna, Szkolna, Swoły, Wąska, Wesoła, Zaułek
CZARNIECKIEGO: 6, 8, 10, 12
OSIEDLE ZASANIE: ulice: Dziubińskiego, Górskiego, Komana, Kossowskiego, Latawca, Rostka, Sołtysa, Szenklera, Wiejska, Wiklinowa, Zasanie, Żytnia

WIESŁAWA KŁOK
NARUTOWICZA - CAŁA
SKOCZYŃSKIEGO - CAŁA
WOLNOŚCI - CAŁA
HUTNICZA - CAŁA
OFIAR KATYNIA: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
AL. JANA PAWŁA II: 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23

Pokój nr 13A (nowy budynek) - Zespół ds. Pomocy Osobom Starszym

ZOFIA ADLER
Poniatowskiego: 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 26
Staszica 17
Czarnieckiego, Krzywa, Wyszyńskiego, Wałowa, Ossowskiego, Partyzantów, Trojanowskiego, Andersa, Skłodowskiej, Przestrzenna, Wędkarska, Chudzyńskiego, Skłodowskiej - Curie

DOROTA WRONKA-HANEJKO
Siedlanowskiego,
Żeromskiego,
Ks. J. Popiełuszki od 28 do końca,
Mickiewicza, Żwirki i Wigury,
Staszica: 6, 8, 12, 16, 16A, 18 (parzyste),
Skoczyńskiego,
Niezłomnych,
Narutowicza

DANUTA SOKOLIK
Poniatowskiego 19, 21, 25, 27, 29, 35, 35A, 35B, 37, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57A, 57B, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 64, 68, 68A, 78, 78A, 70, 72, 74, 80, 82, 84, 84A, 84B, 88,
Okulickiego, Wojska Polskiego, K.E.N, Al. Jana Pawła II od 2 do 38 (bez nr 1 i 3), Popiełuszki 12, 12A.

Pokój nr 14A - Zespół ds. Pomocy Osobom Starszym

ALEKSANDRA BAJAK
Wolności, Staszica 3, 3A, 3B, 7, 9, 13, 15, 15A, 15B, 17,
Energetyków,
Popiełuszki 1, 3, 5, 6, 7, 9, 11, 13,
Al. Jana Pawła II 1 i 3
Ofiar Katynia: 4, 5, 7, 11
Osiedle Zasanie: ulice: Dziubińskiego, Górskiego, Komana, Kossowskiego, Latawca, Rostka, Sołtysa, Szenklera, Wiejska, Wiklinowa, Zasanie, Żytnia.
Osiedle Hutnik: St. Koper, Wańkowicza, Szkolna, Słoneczna, Dąbka, Kossaka, Spacerowa, Miła, Spokojna, Ziółkowskiego, Swoły, Makowa, Chyły, Łąkowa, Sosnowa, Wesoła, Sopocka, Wyspiańskiego
OSIEDLE ENERGETYKóW: ulice: Akacjowa, Chyły, Kwiatowa, Lasowiaków, Makowa, Malinowa, Miła, Słoneczna, Sosnowa, Spacerowa, Spokojna, Szkolna, Swoły, Wąska, Wesoła, Zaułek

ANNA KOCHAN
Poniatowskiego 34, 34A, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 86, 94, 96, 104
Obrońców Pokoju 1, 2, 3
Obrońców Westerplatte 3, 5, 7, 16
Al. Jana Pawła II od 40 do końca
ROZWADÓW: BRONIEWSKIEGO, KOCHANOWSKIEGO, BEŁŻYŃSKIEGO, POPRZECZNA, KOPERNIKA, 3-GO MAJA, ZIELONA, SZEWSKA, WITOSA, MATEJKI, POLNA, MIESZKA I, ZACISZE, ks. ŚCIEGIENNEGO, ORKANA, GRANICZNA, ŻURAWIA, GRUNWALDZKA, DOLINA, REJA, HUBALA, RYNEK, KONOPNICKIEJ, SANDOMIERSKA (BLOKI 3,5), BRANDWICKA, TARGOWA, STRAŻACKA, DĄBROWSKIEGO, KOŚCIUSZKI, BATOREGO, JAGIELLOŃSKA, SOBIESKIEGO,
GÓRKA: WIŚNIOWA, PIASKOWA, CZWARTAKOW, HARCERSKA, KLONOWA, OKRĘŻNA, CICHA, KOŁŁĄTAJA, SZYMANOWSKIEGO, PADEREWSKIEGO, OGIŃSKIEGO, NIEMCEWICZA, MONIUSZKI, WIENIAWSKIEGO, CHOPINA
CHARZEWICE: OWOCOWA, JAŚMINOWA, OGRODOWA, STAROWIEJSKA, ROLNA, TOPOLOWA, RZECZNA, SOCHY, SIEDLISKA, WSPóLNA, MOSTOWA, RóŻANA, WODNA, RETMAŃSKA, POGODNA, PARKOWA, SANDOMIERSKA- domki, ZIOŁOWA, PRZEDWIOŚNIE, LIPOWA, ŚWIERKOWA, MODRZEWIOWA, KARNATY, POSANIE, BRZOZOWA k/Świerkowej
PIASKI: SKŁADOWA, KUSOCIŃSKIEGO, TOROWA, KONWALIOWA, KROKUSOWA, MORELOWA, ORZECHOWA, KASZTANOWA, CHMIELNA, GŁOGOWA, POZIOMKOWA, STOKROTKI, 1000-LECIA, KRASICKIEGO, KORCZAKA, MONTE CASINO, SARNY, DĄBROWSKIEJ, FRANCISZKAŃSKA, SIKORSKIEGO, PIASTOWSKA, DĘBOWA, SOCHY, KARPACKA, TRAUGUTTA, GŁOWACKIEGO, PLATER, FREDRY, JODŁOWA, BRATKOWA, KLASZTORNA, ROZWADOWSKA, DOMKI OD "ŚWIATEŁ" DO ROZWADOWSKIEJ (m .in. Al. Jana Pawła II 29,31,33,35,37,39,41,45,47,49)

MARIA STEFAŃSKA
Dmowskiego, 1-go Sierpnia, Podleśna, K.E.N. - domki szeregówki, Kilińskiego, Bema, Okrzei, Piwna, Komunalna, Przemysłowa, Orzeszkowej, Asnyka, Słowackiego, Gałczyńskiego, Tuwima, Staffa, PCK, Metalowców, Hutnicza, Ofiar Katynia, Popiełuszki 25.

Pokój nr 15A - Pracownicy socjalni

Zespół ds. Profilaktyki Uzależnień - DARIUSZ KOŁODZIEJ

Pracownik ds. Pomocy Osobom Bezdomnym - MAREK SERAFINI

Pokój nr 20A - Zespół ds. Pomocy Rodzinie

EDYTA SKROCZYŃSKA

Pokój nr 21A - Klub Integracji Społecznej

Pracownik Klubu Integracji Społecznej ANNA KORNAK
OKULICKIEGO: 2, 4, 6, 8, 10, 16, 18
KEN: 2, 3, 5, 6, 8, 9, 10, 14

Pokój nr 25A - Zespół ds. Pomocy Rodzinie

ANNA DEC

ANETA DŁUŻNIAK

ANNA PROSZOWSKA - KILIAN

Pokój nr 26A - Zespół ds. Pomocy Rodzinie

BARBARA LEPIANKA

MARZENA STELMACH

MAŁGORZATA ZAWADZKA