Szanowni Państwo,
zapraszamy do udziału w bezpłatnym warsztacie "Ale jazda - bezpieczna podróż przez most". Warsztat skierowany jest do młodzieży z klas VII i VIII szkoły podstawowej, zamieszkujących lub uczących się na terenie Gminy Stalowa Wola.

Celem warsztatu jest podniesienie samoświadomości, komunikacji, asertywności, rozwijaniu umiejętności konstruktywnego radzenia sobie z trudnymi emocjami, wchodzenie w bezpieczne relacje międzyludzkie. Warsztaty przewidują bloki tematyczne dotyczące, uczuć, komunikacji interpersonalnej, hejt jako ukryta agresja w sieci i jego wpływ na zdrowie psychiczne młodego człowieka.

Termin:

Warsztat obejmuje 2 dni w terminach:
I grupa: 09.10.2023r. (poniedziałek), 10.10.2023r. (wtorek). Zajęcia będą odbywać się w godzinach od 8.00 do 14.00 w Bibliotece Międzyuczelnianej w Stalowej Woli, ul. Popiełuszki 10.
Prowadzący: Karolina Bielecka, Paulina Stępień-Swara.

II grupa: 23.10.2023r. (poniedziałek), 26.10.2023r. (czwartek) w godzinach od 8.00 do 14.00 w Bibliotece Międzyuczelnianej w Stalowej Woli, ul. Popiełuszki 10.
Prowadzący: Aleksandra Stochmal, Jolanta Szabat-Kułaga.

Zapisy odbywają się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej www.mops-stalwol.pl - należy go wypełnić, podpisać (wymagana zgoda opiekuna prawnego), zeskanować i przesłać w terminie do 06.10.2023r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Po weryfikacji zgłoszeń osoby zakwalifikowane do udziału w warsztacie zostaną poinformowane telefonicznie.

Warsztaty są dofinansowane w ramach projektu "Budujemy mosty - dialog międzypokoleniowy" ze środków budżetu Państwa - Program Osłonowy Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie - edycja 2023.

Szczegółowe informacje nt. projektu "Budujemy mosty - dialog międzypokoleniowy" można uzyskać na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Stalowej Woli lub pod numerem telefonu: 15 842 50 97 wew. 17.

Do pobrania: