Szanowni Państwo,
zapraszamy do udziału w bezpłatnym warsztacie "Most do rodzicielstwa - warsztaty dla osób planujących dzieci". Warsztat skierowany jest do osób planujących dzieci i zamieszkujących na terenie Gminy Stalowa Wola.

Celem warsztatu jest podniesienie wiedzy przyszłych rodziców na temat radzenia sobie w codziennych sytuacjach i relacjach z dziećmi, pokazanie prawidłowych postaw wychowawczych w duchu podmiotowości i dialogu z dziećmi. Wypracowanie prawidłowych postaw wychowawczych oraz przeciwdziałanie powielaniu błędów wychowawczych, przemocy psychicznej czy fizycznej. Warsztat przewiduje bloki tematyczne dotyczące granic, uczuć, współpracy, kar, konfliktów, etykiet, pochwał.

Termin:

Warsztat obejmuje 3 dni w terminach: 21.10.2023r., 28.10.2023r., 4.11.2023r.
Zajęcia będą odbywać się w godzinach od 9.00 do 15.00 (soboty) w Bibliotece Międzyuczelnianej w Stalowej Woli, ul. Popiełuszki 1
Prowadzący: Agnieszka Binkowska, Teresa Kochan.

Zapisy odbywają się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej www.mops-stalwol.pl - należy go wypełnić, podpisać, zeskanować i przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Stalowej Woli, ul. Dmowskiego 1, pok. 15A. w terminie do 18.10.2023r. Po weryfikacji zgłoszeń osoby zakwalifikowane do udziału w warsztacie zostaną poinformowane telefonicznie.

Warsztat jest dofinansowany w ramach projektu "Budujemy mosty - dialog międzypokoleniowy" ze środków budżetu Państwa - Program Osłonowy Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie - edycja 2023.

Szczegółowe informacje nt. projektu "Budujemy mosty - dialog międzypokoleniowy" można uzyskać na na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Stalowej Woli lub pod numerem telefonu: 15 842 50 97 wew. 17.

Do pobrania: