pomaganieStowarzyszenie Centrum Aktywności Społecznej SPECTRUM w Stalowej Woli zaprasza dzieci 5 i 6 letnie uczęszczające do przedszkoli oraz uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych w Stalowej Woli do udziału w konkursie plastycznym "Pomaganie seniorom jest cool!".

Celem konkursu jest przybliżenie dzieciom i młodzieży idei wolontariatu, kształtowanie wrażliwości na potrzeby innych, a także ukazanie, że każdy z nas ma wiele do zaoferowania swojemu otoczeniu.
Zachęcamy dzieci i młodzież do wykonania prac plastycznych dowolną techniką artystyczną. Do każdej pracy należy dołączyć formularz zgłoszeniowy stanowiący załącznik nr 1 do regulaminu konkursu z podpisaną klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych. Ponadto każda z prac musi być opisana przez jej autora według wzoru poniżej:

 • Imię, nazwisko uczestnika konkursu
 • Wiek
 • Nazwa placówki/ szkoły, adres
 • Podpis Dyrektora placówki/ szkoły
 • Prace można składać osobiście lub wysłać pocztą do dnia 15 listopada 2018 r. (czwartek) na adres Stowarzyszenia tj. ul. Dmowskiego 1, 37-450 Stalowa Wola (budynek Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Stalowej Woli, pokój nr 21A lub 23A, do godz. 15:30). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas Gali Wolontariatu, która odbędzie się w terminie 5 grudnia 2018 r.
  Na laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody i podziękowania. Ponadto wszystkie nagrodzone i wyróżnione w konkursie prace wezmą udział w wystawie w Spółdzielczym Domu Kultury w Stalowej Woli.
  Zapraszamy do udziału w konkursie i czekamy na prace plastyczne.

  Osoby do kontaktu w sprawie konkursu:
  Małgorzata Gotfryd, Agnieszka Chruściel
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  tel. 15 642 63 84, 694 164 300

  Do pobrania:

  Konkurs plastyczny "Pomaganie seniorom jest cool!" został zorganizowany w związku z realizacją zadania "Organizacja i promocja wolontariatu - Wolontariat jest cool" dofinansowanego ze środków Gminy Stalowa Wola.